Raspored najavljenih isključenja električne energije

0
843

Elektrodistribucija na teritoriji Sremskog okruga za ovu sedmicu najavljuje isključenje električne energije po sledećem rasporedu:

PONEDELJAK, 02. JUL:

Martinci: Povremena isključenja celog naseljenog mesta i pojedinih ulica zbog orezivanja grana uraslih u mrežu.   (08.00-14.30)

Sremska Mitrovica: Ul. D. Maksimović od br. 1-17 i ul. M. Đurića od br. 1-11   (09.00-11.00)

UTORAK, 03. JUL:

Manđelos i Čalma: Povremena isklјučenja celog naselјenog mesta i pojedinih ulica zbog orezivanja grana uraslih u mrežu.  (08.00-14.30)

SREDA, 04. JUL:

Divoš i Čalma: Povremena isklјučenja celog naselјenog mesta i pojedinih ulica zbog orezivanja grana uraslih u mrežu.   (08.00-14.30)

Ruma:  Ul. Avgusta Cesarca od br.29 i 34 do br.45/1 i 54. (08:00-13:30)

Ruma: Ul. Prvomajska od ul.Pavlovačka do ul.Orlovićeva; ul. Nušićeva od ul.8.Mart do ul.Lenjinova; ul. 27.Oktobar od br.37 i 40 do br.87 i 62; ul. 8.mart; ul. 22.decembar; ul. Lenjinova br.2A i 2B; ul. Orlovićeva br.71 i 75; ul. Orlovićeva od br.87 i 100 do br.141 i 142; ul. M.Crnjanskog; ul. Braće Gavrilovića; ul. Sime Relića; ul. Raška Romca; Zgrada Gerontološkog centra u ul. Pavlovačka.    (08:30-11:00)

Ruma: Ul. JNA od ul.S.Kovačević do ul.Partizanske; ul. S.P.Velјka od ul.F.Klјajića do ul.M.Oraškovića; ul. F.Klјajića od ul.JNA do ul.S.P.Velјka; ul. Kratka; ul. D.Jerkovića od ul.JNA do ul.A.Stojkovića; ul. V.Nazora od ul.Glavna do ul.ul.A.Stojkovića; ul. Partizanska od ul.JNA do ul.Dr.P.Vulete.      (09:00-13:00)

Šimanovci: Ul. Svetozara Miletića; ul. Miroslava Antića; Deo ul. Đokice Mandića  (10:00-12:00)

ČETVRTAK, 05. JUL:

Ruma: ul. Matije Gupca od br. 1 i 2 do br. 15 i 22.    (08:30 – 11:00)

PETAK, 06. JUL:

Ruma: ul. Glavna od br. 1 i 2 do br. 87 i 116; ul. Vuka Karadžića; ul. Radivoja Koraća; ul. Tivolska parna strana od br. 2 do br.16; ul. Vojvođanska od br. 1 i 2 do br.21 i 20; ul. Save Šumanovića; ul. Đure Jakšića; ul. Dositeja Obradovića; ul. Jovana Subotića od ul. V. Karadžića do ul.Vinogradska; ul. Nikole Tesle deo od ul.V.Karadžića do ul.V.Dugoševića; ul. Zdravka Čelara od br. 1 i 2 do br. 22 i 25; ul. JNA od br.1 i 2 do br. 9 i 10; ul. Save Kovačevića od br.1 i 2 do br. 37 i 30; ul. Vrdnička od ul.Glavna do ul.V.Dugoševića; ul. Veljka Dugoševića neparna strana od br.81 do br. 89; Osnovna škola Dušan Jerković; Osnovna škola Veljko Dugošević; Srednja tehnička škola Milenko Brzak – Uča; Predškolska ustanova Poletarac – objekat Jaslice.          (09:00 – 13:00)

Ruma: ul. Avgusta Cesarca od br. 1 i 2 do br. 27 i 30.           (08:00 – 13:30)

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here