Raspored najavljenih isključenja električne energije

0
1550

Elektrodistribucija na teritoriji Sremskog okruga za ovu sedmicu najavljuje isključenje električne energije po sledećem rasporedu:

PONEDELJAK, 16. JUN:

Kuzmin:  Ul. Kajke Dokić                     (09.00-13.00)

Čalma i Manđelos:  Povremena isklјučenja celog naselјenog mesta i pojedinih ul. zbog orezivanja grana uraslih u električnu mrežu              (08.00-14.30)

Šid: S. Pišćevića od br. 1-15 i 2-14, 7. jula od br. 3-41 i 2-22, D. Radovića, 12. aprila od br. 28-54 i 57-97, L. Bibića od br. 1-5, 11, 19, 31, 35, i od br. 2-22, Cara Dušana od br. 61- 123 i br. 58, 6. decembra od br. 23-49 i 2-28, P. Marganovića bb, P. Kočića bb, Vašarište bb, Čajkovska bb, Sremska od br. 13-45 i 12-42, 1. Maja od br. 23-27 i 24, B. Radičevića br. 23 i 25, Sr. Fronta od br. 1-39 i 2-34, Braće Petrović , I. Andrića od br.
7-11 i 10-16 i A. Čarnojevića od br. 1-37 i 2-32.
(09.00-12.00)

Vrdnik: ul. Laze Gojkovića od vojne kasarne ka izlazu, Vikend naselje iznad ul. Laze Gojkovića.   (08,30 – 13,00)

 

UTORAK, 19. JUN:

Sremska Mitrovica: Ul. Sv. Dimitrija od br. 1-5, 2-8 i 11-19, Kralja Petra I od br. 2-6 i 16-20, Trg Vojv. brigade 1, 2, 5 i bb                    (08.30-11.00)

Čalma i Manđelos: Povremena isključenja celog naseljenog mesta i pojedinih ul. zbog orezivanja grana uraslih u električnu mrežu          (08.00-14.30)

Jarak: Ul. Kudoška od br. 1 i 2 do br. 39 i 42.    (12.00-13.30)

 

SREDA, 20. JUN: 

Sremska Mitrovica: Ul. Livadska, Bul. Konst. Velikog od br. 21-87, 80-114, 126 i bb, A. Šantića od br. 1-5 i 2-4, Gajeva br. 15, P. Kranjčevića od br. 1-35 i 4-46, Slavonska br. 27, Đ. Daničića od br. 1-9, 2, 25, 27 i 43, Radničko igralište od br. 2-26 i M. Stojadinović od br. 1-21 i 2-18.                                   08.30-11.00

Laćarak: Ul. 1. Novembra od br. 10-68 i 1-45, Mitrovačka od br. 1-15, bb i 2-4, T. Vitasović od br. 1-17 i 4-20, Vojvođanska br. 19 i Vojv. Kanal od br. 1-27, 2-34 i bb.   (08.30-11.00)

Čalma i Divoš:  Povremena isključenja celog naseljenog mesta i pojedinih ul. zbog  orezivanja grana uraslih u električnu mrežu                  (08.00-14.30)

Sremska Mitrovica: Ul. Bul. Konst. Velikog od br. 30-78, 15-19 i bb, Cerska od br. 1-29 i 2-16, M. Tepića od br. 1-25, 2-24 i 36-48, Bosutski Put od br. 20-30 i 23-41, Jug Bogdana bb i Kralja Dragutina od br. 1-23 i 2-16                   (11.30-14.00)

Sremska Mitrovica:   Naselje Stari Most zgrade 4 i 6              (08.00-13.00)

Klenak:  Kompletno naselje.    (08:30-14:00)

Platičevo: ul. Železnička, ul. Petefi Šandor od br. 2 do br. 48, ul. Đorđa Vukadinovića od br. 1 i 2 do br. 45 i 16, ul. V.Nazora od br.110 i 129 do ul. Železnička, ul. V.Karadžića od br.45 i 56 do br.97 i 110, ul. Bajir               (08:30-14:00)

 

ČETVRTAK, 21. JUN:

Ruma: Ul. Avgusta Cesarca od br. 29 i 34 do br. 45/1 i 54.       (08:00-13:30)

Ruma:  Ul. Kralјevačka, ul. A. Cesarca parna strana od br. 56 do sportskog objekta „Arena“, ul. A. Cesarca neparna strana od br. 45/2 do br.69.        (08:00-11:00)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here