Želite posao u Sremskoj Mitrovici? Pogledajte uslove…

0
2246

Akademija Oxford-Agent d.o.o.

O kompaniji:

Akademija Oxford je osnovana 2008. godine i od tada sprovodi programeneformalnog obrazovanja, kurseve stranih jezika, stručna osposobljavanja, prekvalifikacije i dokvalifikacije, prevodilačke usluge sudskih tumača.

Naziv radnog mesta: Koordinator

Grad : Sremska Mitrovica

Opis posla:

  • Komunikacija sa klijentima i davanje informacija o prevodilačkim uslugama, kursevima i obukama
  • Rad u poslovnom softveru
  • Formiranje i praćenje grupa za neformalno obrazovanje (kursevi i obuke)
  • Praćenje izvoda iz banke i evidencija uplata
  • Trebovanje opreme i materijala
  • Prijem i otprema pošte

Neophodni uslovi:

  • Minimum SSS
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office paket – Word, Excel, PowerPoint)

Poželjne osobine:

  • Odgovornost
  • Komunikativnost
  • Usmerenost na detalje
  • Samostalnost u radu
  • Ljubaznost

Ukoliko smatrate da zadovoljavate sve kriterijume neophodne za obavljanje ovog posla, pošaljite svoju biografiju na sledeću e-mail adresu – danijela.stankovic@akademijaoxford.com

Rok za slanje biografije 23.04.2018.