Pregršt medalja za džudiste „Sirmiuma“ i „LSK-a“ na Međunarodnom turniru

0
320

Na memorijalnom Međunarodnom džudo turniru u Stepanovićevu, pored oko 300 takmičara iz zemlje i regiona, nastupili su i takmičari iz mitrovačkog kluba „Sirmium“ kao i „LSK“ iz Laćarka.

Laćarci su izveli četiri takmičara i osvojili tri medalje i jedno peto mesto u veoma jakoj konkurenciji. Medaljama su se okitili: Krstić Tamara ml.pionirka do 36kg 3 mesto; Opačić Dimitrije ml.pionir do 55kg 3 mesto i Ivanović Nikola ml.kadet do 50kg 3 mesto, dok je Tutić Nikola ml.pionir do 50kg osvojio peto mesto.

Takmičarka Džudo kluba „Sirmium“ Lana Novaković osvojila je zlatnu medalju posle ekspresne tri pobede.

Miloš Nović posle teške četiri borbe i dve pobede ipak uspeva da se popne na pobedničko postolje i osvaja bronzanu medalju, a posebne pohvale od strane trenera zaslužio je i Nemanja Golić, debitant na zvaničnim takmičenjima.