Radnički nije odoleo Crvenoj Zvezdi! 3:1 ZA ŠAMPIONA SRBIJE!

0
511

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su u Sremskoj Mitrovici ekipu Radničkog sa 3:1, u utakmici osmine finala Kupa Srbije.

Aktuelni šampion nije imao lagan posao i morao je da se pomuči kako bi došao do preokreta, pošto je domaćin imao prednost. U 38. minutu dosuđen jedanaesterac za Radnički, pošto je Mijailović igrao rukom u kaznenom prostoru, a sudija Ilić pokazao na belu tačku.

Đorđević je preuzeo odgovornost i bez većih problema matirao Milana Borjana, ali je Zvezda na ovo imala spreman odgovor pošto je Mirko Ivanić u 43. minutu poravnao rezultat i na poluvreme se otišlo rezultatom 1:1.

U nastavku susreta nismo ni videli mnogo toga, jer se uglavnom igralo na polovini Radničkog, ali je Sremska Mitrovica videla još dva pogotka.

Prvo je preokret crveno-belima doneo Marko Rakonjac, kada je glavom loptu poslao u mrežu, a potom je konačnih 3:1 postavio Kings Kangva. Do kraja susreta nismo videli mnogo toga, osim što je Zvezda imala par šansi, a najveću propustio Radnički u 85. minutu.